Farmaceutici Dottor Ciccarelli

Preparat do usuwania brodawek

Zawartość: 75 ml
WEEKEND SZALONYCH CEN
74,99 zł
Nr produktu: CI13
-+

Lub napisz i zamów na: info@futunatura.pl

WEEKEND SZALONYCH CEN - Skorzystaj z 16% rabatu na wszystkie produkty z naszej oferty.
 • Produkt jest w magazynie
 • Najlepiej zużyć do: 31.10.2026
 • Wysyłka dzisiaj!
Portfel
Kupując zyskujesz 2,08 zł
Korzyści
Darmowa wysyłka powyżej 199 zł
Prezent gratis powyżej 249 zł
Metody płatności
paymentsMetody płatności
Cena dostawy
Packeta

Informacje o produkcie

Ogólnie Stosowanie Składniki Ostrzeżenia
 • Ogólnie

  Preparat do usuwania brodawek - na brodawki na dłoniach lub stopach.

   

  Brodawki, czyli brodawki wirusowe to narośla na skórze, które powstają z wielu różnych przyczyn. Najczęściej rozprzestrzeniają się na dłoniach lub stopach - brodawki podeszwowe, ale mogą pojawiać się też w innych miejscach na ciele.

  Ponieważ są pochodzenia wirusowego, bardzo szybko się przenoszą i rozmnażają oraz rozprzestrzeniają w innych częściach ciała. Dlatego niezwykle ważne jest, aby do ich usunięcia wybrać odpowiednią metodę, w przeciwnym razie możemy tylko jeszcze pogorszyć sytuację.

   

  Krioterapia - skuteczna metoda usuwania brodawek.

   

  Krioterapia to jedna z najpopularniejszych metod radzenia sobie z brodawkami. Skutecznie usuwa brodawki, zamrażając je (w temperaturze -45°C) do korzenia, powodując ich stopniowe wysychanie i odpadanie lub zanikanie.

  Preparat do usuwania brodawek mniejsze brodawki usuwa już po pierwszej aplikacji, do usunięcia głęboko zakorzenionych, uporczywych brodawek są zwykle potrzebne jeszcze dodatkowe zabiegi (2 lub 3).

   

  Jak możemy „uniknąć” powstawania brodawek?

  • Dbajmy o odpowiednią higienę - regularne mycie rąk.
  • Na basenach publicznych, w saunach i obiektach sportowych nośmy obuwie i nie chodźmy boso.
  • Używajmy tylko własnych butów, kapci i innego obuwia.
  • Po podaniu ręki osobie, która ma brodawki, dokładnie umyjmy ręce.

   

  Timodore® to linia produktów pielęgnacyjnych oraz zapewniających komfort stóp, stworzona przez firmę Farmaceutici Dottor Ciccarelli. Obejmuje wysokojakościowe produkty, które bazują na naturalnych składnikach aktywnych. W skład linii wchodzi wiele innowacyjnych wyrobów medycznych, produktów kosmetycznych oraz dezodorantów na bazie ekstraktów z tymianku.

 • Stosowanie

  Sposób użycia: 

  1. Zdejmij osłonkę ochronną.
  2. Końcówkę gąbki (nasadki) włóż w otwór u góry, na tyle głęboko, aby była widoczna tylko połowa nasadki.
  3. Delikatnie nałóż osłonkę z powrotem, bez wywierania nacisku, tak aby plastikowe niebieskie wypustki były nadal widoczne.
  4. Odwróć puszkę do góry dnem i dociskaj końcówkę osłonki do płaskiej powierzchni przez 3-5 sekund, aby nasadka nasączyła się zawartością.
  5. Trzymaj puszkę do góry dnem przez kolejne 10-15 sekund.
  6. Trzymając produkt nadal odwrócony do góry nogami, ponownie zdejmij osłonkę. Przed zbliżeniem do brodawki upewnij się, że płyn nie kapie z nasadki. W przypadku kapania ostrożnie wytrzyj nadmiar płynu ściereczką uważając, aby preparat nie kapał na skórę. 
  7. Końcówkę nasadki (gąbki), która jest nasączona płynem i z której nie kapie, na 40 sekund umieść na środku brodawki. Nie przyciskaj.
  8. Brodawka sama złuszczy się lub odpadnie po około dwóch tygodniach.

 • Składniki

  Składniki: butan, propan, izobutan, eter dimetylowy.

  Zawartość: puszka z gazem ciekłym, 12 nasadek (gąbek), pisemna i obrazkowa instrukcja stosowania.

  Masa netto: 75 ml

 • Ostrzeżenia

  Ostrzeżenie: Opakowanie pod ciśnieniem. Jeśli się nagrzeje, może wybuchnąć. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać produktu nawet po zużyciu. Nie rozpylać na ogień lub inne źródło zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Nie palić papierosów w trakcie stosowania produktu. W przypadku braku wystarczającej wentylacji mogą tworzyć się wybuchowe mieszaniny gazów. Po użyciu dobrze przewietrzyć pomieszczenie. Utylizować wyłącznie całkowicie puste puszki. Nie rozpylać w oczy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dokładnie wodą i roztworem soli fizjologicznej. Nakładać tylko na brodawki. Nie stosować w przypadku cukrzycy. Nie stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Nie stosować produktu na zmiany inne niż brodawki. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące narośli lub zmiany skórnej, skonsultuj się z lekarzem. Niewłaściwe użycie produktu może spowodować oparzenia lub uszkodzenia skóry. W przypadku kapnięcia gazu ciekłego na skórę otaczającą brodawkę należy natychmiast przerwać zabieg, wytrzeć gaz ciekły czystą szmatką i skonsultować się z lekarzem. Nie używaj, dopóki nie nałożysz nasadki. Postępuj zgodnie z instrukcją. Nie wyrzucaj opakowania ani instrukcji stosowania, dopóki aerozol nie zostanie zużyty.

Probiotyk - gumy z kulturami mikrobiologicznymi
Preparat do usuwania brodawek
74,99 zł
-+
Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o.