WUNDmed

Plastry Oczyszczające na Stopy

Zawartość: 2 sztuki
WEEKEND SZALONYCH CEN
14,99 zł
Nr produktu: WUN05
-+

Lub napisz i zamów na: info@futunatura.pl

WEEKEND SZALONYCH CEN - Skorzystaj z 16% rabatu na wszystkie produkty z naszej oferty.
 • Produkt jest w magazynie
 • Najlepiej zużyć do: 31.05.2025
 • Wysyłka dzisiaj!
Portfel
Kupując zyskujesz 0,37 zł
Korzyści
Darmowa wysyłka powyżej 199 zł
Prezent gratis powyżej 249 zł
Metody płatności
paymentsMetody płatności
Cena dostawy
Packeta

Informacje o produkcie

Ogólnie Stosowanie Składniki Ostrzeżenia
 • Ogólnie

  Plastry oczyszczające na stopy – całkowicie naturalne i bez dodatków chemicznych.

   

  Stopy są bardzo obciążoną częścią ciała, ponieważ gromadzi się w nich wiele toksyn pochodzących z całego organizmu. Masaż refleksyjny stóp opiera się na stwierdzeniu, że każda część ciała, czy też każdy organ, jest powiązany z określonym punktem na stopie.

  Plastry oczyszczające na stopy  to całkowicie naturalne plastry terapeutyczne z naturalnych wyciągów i octu bambusowego, nie zawierające dodatków chemicznych i mające wysoką moc absorpcji toksyn. Ocet bambusowy zawarty w plastrach zawiera naturalne ekstrakty, które pomagają w rewitalizacji organizmu.

   

  Chociaż są przeznaczone do stóp, wedle potrzeby można je stosować także na innych częściach ciała - na nogach, kolanach, biodrach, ramionach, łokciach, rękach i szyi.

   

  Plastry stosuje się na noc - w fazie odpoczynku organizmu naturalne składniki działają dłużej, a my odczuwamy ożywczy wpływ na dane miejsce.

 • Stosowanie

  Instrukcja stosowania: Umyj i osusz stopy. Zdejmij folię ochronną z plastra i umieść na nim poduszeczkę. Przed pójściem spać naklej plastry na stopy tak, aby poduszeczka z naturalnymi składnikami aktywnymi miała kontakt ze stopami. Zdejmij je rano. Można je również stosować na inne partie ciała.

 • Składniki

  Składniki: Ocet bambusowy, ocet drzewny, turmalin, skrobia kukurydziana, chityna, włókna roślinne.

  Zawartość: 2 sztuki

 • Ostrzeżenia

  Ostrzeżenie: Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę lub miejsca dotknięte egzemą. Po otwarciu przezroczystego woreczka należy natychmiast użyć znajdujące się w nim poduszeczki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie używać do innych celów. Produkt nie jest wyrobem leczniczym i nie zastępuje leczenia medycznego. Powstrzymujemy się od wszelkich powiązań z twierdzeniami lub zapewnieniami dotyczącymi leczenia. W przypadku choroby należy zasięgnąć porady lekarza lub personelu medycznego. W przypadku uczulenia na plastry, nie zalecamy ich stosowania. Po zużyciu można wyrzucać razem z odpadami domowymi. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5 do 25 ºC. 

Plastry oczyszczające do stóp.
Plastry Oczyszczające na Stopy
14,99 zł
-+
Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o.