Hydrex Diagnostics

Cyfrowy termometr dla dzieci BABYSOFT

Zawartość: 1 sztuka
PROMOCJA TYGODNIA
59,99 zł
Nr produktu: HD30
-+

Lub napisz i zamów na: info@futunatura.pl

PROMOCJA TYGODNIA - Skorzystaj z 17% zniżki na wszystkie produkty z naszej oferty.
 • Produkt jest w magazynie
 • Wysyłka dzisiaj!
Portfel
Kupując zyskujesz 1,46 zł
Korzyści
Darmowa wysyłka powyżej 199 zł
Prezent gratis powyżej 249 zł
Metody płatności
paymentsMetody płatności
Cena dostawy
Packeta

Informacje o produkcie

Ogólnie Stosowanie Ostrzeżenia
 • Ogólnie

  Termometr BABYSOFT z uroczym dziecięcym motywem i miękką końcówką.

   

  Termometr elektroniczny BABYSOFT z motywem misia posiada elastyczną, miękką końcówkę, która zapewnia szybki, bezpieczny i dokładny pomiar temperatury ciała. Pomiar trwa około 1 minuty w przypadku mierzenia w jamie ustnej i 2 minuty w przypadku pomiaru w odbycie i pod pachą.

  Zmierzona temperatura wyświetlana jest na wyświetlaczu LCD, a zakończenie pomiaru sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym. Termometr BABYSOFT wydaje inny sygnał dźwiękowy przy wykryciu podwyższonej temperatury niż przy prawidłowej temperaturze ciała:

  • podwyższona temperatura ciała (>37,8°C): 30 krótkich sygnałów dźwiękowych w ciągu 10 sekund,
  • prawidłowa temperatura ciała: 10 długich sygnałów dźwiękowych w ciągu 10 sekund.

   

  Wysokiej jakości termometr dla dzieci o zakresie pomiarowym od 32°C do 42,9°C.

   

  Zalety Cyfrowego termometru dla dzieci BABYSOFT:

  • niezwykle dokładny pomiar temperatury z minimalnym odchyleniem ±0,1°C,
  • elastyczna końcówka umożliwia wygodny pomiar temperatury,
  • automatyczne wyłączanie po 10 minutach nieużywania,
  • łatwa wymiana baterii,
  • jest wodoodporny,
  • posiada oznaczenie CE.

   

  Produkt zgodny z wymaganiami zasadniczymi Dyrektywy Medycznej 93/42/EEC oraz normą dotyczącą medycznych urządzeń elektrycznych EN 60601-1-2

 • Stosowanie

  Instrukcja użycia:

  1. Aby włączyć termometr, naciśnij przycisk ON/OFF. Prawidłowo włączyłeś termometr, gdy usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy, a na ekranie pojawią się wszystkie symbole.
  2. Przy literze „M” w prawym rogu zostanie wyświetlona ostatnio zmierzona temperatura.
  3. Gdy pojawi się litera „L” i zacznie migać symbol °C, oznacza to, że termometr jest gotowy do pomiaru temperatury.
  4. Sygnał dźwiękowy i ustanie migania °C oznacza, że ​​pomiar temperatury został zakończony.
  5. Naciśnij przycisk ON/OFF, aby wyłączyć urządzenie. W przeciwnym razie urządzenie wyłączy się automatycznie po 10 minutach.

   

  Mierzenie:

  • Pomiar temperatury pod pachą: Wytrzyj pachę suchym ręcznikiem i umieść końcówkę termometru pod pachą. Umieść rękę przy ciele we właściwej pozycji. Orientacyjny czas pomiaru to 2 minuty, zakończenie pomiaru sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym.
  • Mierzenie temperatury w jamie ustnej: Umieść końcówkę termometru pod językiem, jak najbliżej początku języka. Upewnij się, że termometr się nie przesuwa. Zamknij usta i oddychaj normalnie. Przybliżony czas pomiaru to 1 minuta, koniec pomiaru sygnalizowany jest sygnałem dźwiękowym.
  • Pomiar temperatury w odbycie: Nanieś odpowiednią ilość żelu na bazie wody na końcówkę termometru. Następnie delikatnie włóż końcówkę do odbytu do połowy jego głębokości lub na maksymalną głębokość 2 cm. Przybliżony czas pomiaru to 1 minuta, koniec pomiaru sygnalizowany jest sygnałem dźwiękowym.
  • Uwaga: prawidłowa temperatura ciała i podwyższona temperatura ciała różnią się w zależności od miejsca pomiaru.

   

  Wymiana baterii: Baterię należy wymienić, gdy w prawym dolnym rogu ekranu pojawi się symbol niskiego poziomu baterii. Rodzaj baterii: okrągła bateria alkaliczna LR41 1,5V lub bateria guzikowa srebrowo-tlenkowa AG3.

  Instrukcja wymiany baterii: Zdejmij pokrywę komory baterii. Wyciągnij uchwyt baterii na około 18 mm. Za pomocą odpowiedniego narzędzia wyjmij starą baterię i wymień ją na nową.

   

  Czyszczenie: Przed użyciem i po każdym użyciu przetrzyj termometr miękką ściereczką zwilżoną roztworem alkoholu izopropylowego lub zimną wodą z mydłem. Można go zanurzyć w wodzie lub alkoholu. Nie moczyć zbyt długo. Nie sterylizować wrzątkiem, gazem lub parą.

 • Ostrzeżenia

  Ostrzeżenie: Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję. Termometru można używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Podczas mierzenia temperatury nie należy chodzić, biegać i mówić. Gdy termometr nie jest używany, należy go przechowywać w pudełku ochronnym w suchym i bezpiecznym miejscu. Nie wystawiać termometru na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci, kurzu i ekstremalnych temperatur. Nie gotować termometru i należy uważać, aby nie upuścić go na podłogę. Nigdy nie należy naprawiać termometru samodzielnie ani nie otwierać obudowy, z wyjątkiem wymiany baterii.

Probiotyk - gumy z kulturami mikrobiologicznymi
Cyfrowy termometr dla dzieci BABYSOFT
59,99 zł
-+
Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o.